Důvěra

Ahoj všem,

zase se mi honí hlavou pár myšlenek u kterých mám určitou potřebu je ventilovat ven, tak jdem na to?

Pro mě je důvěra jedním ze stavebních pilířů v mém životě. Jako u všeho je nejdůležitější začít u sebe. 

Důvěřujete sami sobě? Přeci jen ke každému začátku (čehokoliv) potřebujeme sami sebe a to i na každém konci. I když můžete mít sebelepší vztahy v rodině, s přáteli nebo partnerem základ je ve vás. Není to na jednu stranu krásné? Vy a jen vy. Nemyslím to nijak sobecky či egosticky. Protože, když nebudete věřit v sebe, jak byste měli věřit v ostatní? Všechno/i navíc jsou jen sladký bonus do života, který není samozřejmostí.

A pokud s tím máte nějaký problém. Začněte pomalu, step by step. Od banálních věcí až po náročnější kroky. Uvidíte, že ze sebe budete mít radost. Netlačte na sebe, nepodceňujte se a začněte si věřit.

Přijměte to riziko, lásku, spolehlivost a vlastní důvěryhodnost. Když máte skvělý základ v sobě, máte z půlky vyhráno. To už je slušný skóre, ne?

P.S. věřte si (a tím pádem i dál) a usmějte se na sebe.

S láskou

M.Komentáře

 1. krásny článok a úplne súhlasím so všetkým, čo v ňom píšeš! dôvera je veľká časť každého kúsku života, či tá k sebe samému, alebo k iným ľuďom, či životným situáciám a rozhodnutiam! :).

  KEJMY ♥.

  OdpovědětVymazat
 2. Souhlasím s tebou :) Důvěra v sebe samé je základ, bohužel s tím mívám občas problém, respektive sama sobě věřím, ale pak se objeví pochybnosti od druhých, z mého nitra a veškerá víra v sama sebe zmizela.. Ale naštěstí si to už uvědomuju a snažím se s tím něco dělat :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. naozaj pekné slová :) stotožňujem sa s tým, že hlavne treba dôverovať sebe samému! ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 4. Důvěra je základ, ale získává se těžko. Už jenom ta v sebe sama, postupně proplouváš životem, nabýváš zkušenosti, víc si věříš... anebo taky ne. U mě se procenta posouvají nahoru, ale pěkně líně. Věřím svému příteli a rodině na nejvyšší možnou metu, ale sobě už o něco míň. Na druhou stranu, zase je to o dost víc než třeba dva roky zpátky :-) Chce to jenom čas, skládat cihlu po cihle.

  www.vevlnach.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto s tebou souhlasím. Asi k tomu musí člověk i trošku "dozrát". :)

   Vymazat
 5. Neviem čo viac dodať lebo más proste pravdu! Krásne slová!

  https://laureyswordkitchen.sk

  OdpovědětVymazat
 6. https://laureysworldkitchen.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky