Maličkosti

Ahoj všem bytostem,

zrovna sedím na balkoně na nšich milovaných paletách, popíjím kávu a prohlížím si ruku v sádře. Jop, jsem šikula, co se vysekala na longboardu. Ale já se nedám, hned jak to půjde, jdu znovu!

A tak si říkám, že nám občas život/tělo musí říct samo, že je čas se zastavit, nadechnout se a začít vnímat přítomnost okamžiků.

Tu přítomost, kterou 3/4 z nás ignoruje a šťourá se v minulosti, která už má dávno spát a nebo naopak se ženou za budoucností. Jasně, je důležitý mít cíle a plány, ale jednou za čas je potřeba se zastavit, ne?

Myslím, že si občas nedokážeme vážit věcí, zážitků a osob, které v životě máme. Není to škoda? Pořád jen na něco čekat, hnát se za něčím a neužít si ty maličkosti?

Zrovna nedávno jsme s přáteli řešili, že chvílema nám přijde, že je náš život spíš konzumní/materialistickou záležitostí, ze kterých ani nemáme takovou radost jako tomu bylo dřív. A nakoc jsme se shodli v tom, že takou tou největší radostí jsou vlastně maličkosti. Zajít si na brunch do podniku kam jste dlouho chtěli, koupit si přiblbou dvoumetrovou nafukovací labuť a nebo si koupit třeba novou rostlinku do bytu. 

Vychutnávejte si sílu okamžiku dokud můžete a nebuďte příliš dospělí. Každej by si v sobě měl zanechat malou dušičku dítěte. Hehe.

A tohle jsou moje maličkosti za poslední dny. Jaké jsou ty vaše? 

 ..brunch v coffee roomu s milým..
 ..infaltilní M na dovolený..
..kravinky s drahoušem.. tohle mi bude po zbytek léta chybět..
..radost z koncertu Billy Talent..

Smějte se.

M.

Komentáře

Okomentovat

Oblíbené příspěvky